پرش به

از کجا گوشی بخرم؟؟؟!

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
51 پاسخ برای این موضوع

Guest_sajili_*

Guest_sajili_*
  • میهمان

اول برو بازار با گوشی مورد نظرت کار کن و قیمت هم بگیر شاید از دیجی کالا ارزونتر بدن، بعد از دیجی کالا بگیر. دیجی کالا هم همه میدونن خیلی معتبره و یکی پوت ميگفت از دیجی تبلت خریدم نصفه صفحش سوخته بود فرستادم یکی دیگه بهم دادن. در ضمن اگه تهران باشی که هستی بهتر هم هست که از دیجی بخری چون هم زود بدستت ميرسه و هم به اکثر فروشنده های تهرانی خصوصا علاالدین اعتمادی نیست.

کجا برم باگوشی کارکنم؟؟؟؟؟؟
  • 0

ایمالز

niger

niger
  • عاشق آی‌تی
  • 1539 ارسال
  • کاربر با تجربه
اينم آموزش كامل خريد از ديجي كالا:

1- نحوه انتخاب محصول

شما می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.

این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها، به شما کمک خواهد کرد مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.

چنانچه از قبل مدل یا مدل هایی را انتخاب کرده اید و یا نام تجاری خاصی را برای محصول مورد نظر خود ترجیح می دهید، می توانید مستقیما به قسمت محصولات ارائه شده توسط آن نام تجاری در سایت مراجعه نموده و مدل های موجود را بررسی کنید. برای بررسی بیشتر مدل ها حتماً بر روی کلید "اطلاعات بیشتر" در کنار محصولات یا بر روی تصویر مدل مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را درباره آن مدل مطالعه نمایید.
تصویر
پس از بررسی مدل های حائز شرایط، می توانید این مدل ها را با استفاده از ابزار مقایسه موجود در سایت با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید. درضمن، چنانچه در مورد انتخاب مدل مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نياز داشتید، می توانید با بخش مشاوره رایگان دیجی کالا به شماره 28103 یا 22871235 الی 49 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه شما را در انتخاب بهتر محصول مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

امیدواریم بتوانید مناسب ترین مدل محصول مورد نظرتان را از بین تنوع مدل ها انتخاب کنید.

2- نحوه سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "اضافه به سبد خرید" و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. و يا در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت ديجي كالا برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورتي تلفني به مسئولين سفارش گيري ديجي كالا اعلام نمائيد.

بعد از ثبت سفارش، در ساعات كاري حداکثر پس از 30 دقیقه ، همکاران ما از سایت دیجی کالا جهت تائید سفارش و هماهنگی برای ارسال آن با شما تماس خواهند گرفت.

3- نحوه تحويل کالا و پرداخت وجه سفارش

» در ساعات اداری حداكثر تا 1 ساعت پس از ثبت سفارش از بخش فروش دیجی كالا با شما تماس گرفته خواهد شد.
» چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.
» تحویل در محل (برای تهران) جزء خدمات سایت بوده و این خدمات به رایگان ارائه می شود.
» توجه: سفارشات لوازم جانبی شامل هزینه ارسال خواهد بود.
» سفارشات شهرستان ها بوسیله پست تیپاکس و یا پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
» مدت زمان تحویل كالا در تهران بزرگ در روزهای كاری بین 2 تا 5 ساعت و میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حدود 48 ساعت می باشد.
» با توجه به ارسال سفارشات شهرستانها از طریق سرویس پست، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد شركت پست وجود دارد.

شماره حساب 811-4008-2 | شماره کارت: 6221 - 0610 - 5373 - 4853
بانک پارسیان به نام شرکت نوآوران فن آوازه
شماره حساب: 4525489528 | شماره کارت: 6104 - 3377 - 7009 - 0916
بانک ملت به نام شرکت نوآوران فن آوازه

4- روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه
- دیجی کالا برای کلیه سفارشات تهران و شهرستانها مدت 48 ساعت فرصت تست را از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این باز زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش امکان تعویض . یا بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت.
- توجه داشته باشید که امکان بازگرداندن کالا و باز پرداخت وجه یا تعویض با کالای مشابه تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که کالا و کلیه متعلقات آن در شرایط و وضعیت اولیه خود باشد.
- چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان 48 ساعت فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.
- شرایط و شرح خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده اند. چنانچه کالای خریداری شده پس از مدت زمات تست کالا، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.
  • 0

aki36

aki36
  • آی‌تی‌رسانی
  • 4655 ارسال
  • گوشی  نوکیا
  • لپ‌تاپ  دل
  • محل سکونت  تهران باو

بازار جمهوری علاعدین گوشی فروشی ها دیگه
  • 0

برید خدارو شکر کنید چن تا لایکتون پریده من تنها یادگارم از انجمن دود شد رفت هوا!
تاپیک صندلی داغ بدبختم :(

fafa

fafa
  • متخصص آی‌تی
  • 686 ارسال
  • گوشی  سونی
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
  • محل سکونت  اتاقم ! :)
دیجی کالا !!! -_- برو دیگه بحثم نکن !! برو <_<
  • 0
حاج خانوم عید امسال ! ^_^

Guest_sajili_*

Guest_sajili_*
  • میهمان

بازار جمهوری علاعدین گوشی فروشی ها دیگه

گوشی فروشی ها که نمیزارن گوشیوروشن کنی وباهاش کارکنی
فقط شکل گوشیونشون میدن
  • 0

Guest_sajili_*

Guest_sajili_*
  • میهمان

دیجی کالا !!! -_-

برو دیگه بحثم نکن !! برو <_<

توtxروازکجا خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

Yilmaz

Yilmaz
  • عاشق آی‌تی
  • 1081 ارسال
  • گوشی  سونی
  • محل سکونت  دنیای مجازی

شما که تهرانی میتونی بری بازار موبایل و علاالدین اونجا برای تست گذاشتن و یا حتی بری مغازه هایی که دست دوم میفروشن به بهانه خریدن با گوشی ها کار کنی البته اکسپریا ال فکر نکنم دست دوم داشته باشن.
  • 0

STOP RACISM & CHAUVINISM

mohammadqa

mohammadqa
  • متخصص آی‌تی
  • 552 ارسال
  • گوشی  نوکیا
  • لپ‌تاپ  دل
  • محل سکونت  ایران
تمام موبایلیا وظیفه دارن گوشی رو بدن باهاش کار کنی
  • 0

alireza-sbt

alireza-sbt
  • متخصص آی‌تی
  • 875 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • لپ‌تاپ  دل
  • محل سکونت  krmsh
دیجی کالا بهترینه واسه خرید شک نداشته باش
  • 0

Ahmadamir

Ahmadamir
  • آی‌تی‌رسانی
  • 5345 ارسال
  • کاربر با تجربه
  • گوشی  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  دل
  • محل سکونت  صومعه سرا

واقعا تو تهران اینجوریه؟راستی موبایلو چقدر سود می کنن؟من گلکسی مینی رو 1.5 سال پیش 320 خریدم با چشم خودم دیدم یارو زنگ زد برای نمی دونم کجا ولی باید یه جایی تو فومن باشه ازش قیمت پرسید گفت 270!!!!یعنی فروشنده سرم کلاه گذاشت؟
  • 0

شاکی روزگار منم

تموم این شهر متهم

fafa

fafa
  • متخصص آی‌تی
  • 686 ارسال
  • گوشی  سونی
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی

توtxروازکجا خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من 100% قصدم خرید از دیجی کالا بود ! ولی چون ی اضطرار پیش اومد و زودتر از موقع تهران رو ترک کردیم و منم حال و حوصله پست بازی نداشتم :D

از بازار موبایل کرج خرید کردم !

ولی خدایی پشیمونم چرا صبر نکردم دوباره بریم تهران از دیجی بخرم :|

آدم وقتی از جایی ک خرید میکنه مطمین نیست خیلی اوایل استفاده از گوشی استرس داره ک مشکلی پیش نیاد تازه من شانس آوردم هندزفری اینا رو برنداشته بود !!! جلو روی خودم چک کرد داد دستم

مخصوصا این ک دیگه ب پلمپ و اینا هم اعتمادی نیست البته اگه بخوای بدون ضمانت بخری (ک از نظر من کاملا کار اشتباهیه,گارانتی تو ایران ینی کلاهبرداری :| )
  • 0

امیر 724

امیر 724
  • عاشق آی‌تی
  • 1171 ارسال
  • گوشی  سونی اریکسون
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  آی تی رسان
دوست عزیز من بودم بازار موبایل خرید می کردم چون ممکن هست از دیجی کالا ارزان تر باشه اگر گران تر از دیجی کالابود از دیجی کالا خرید کن چون توی نمایندگی گاهی اوقات کیف محافظ صفحه و.. هدیه می دهند که ارزش تا حدود 30 هزار تومان داره این را از نمایندگی باید بپرسی -
  • 0

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تصویر لطفاً برای فعالیت در انجمن فناوری حتما قوانین انجمن فناوری را مطالعه فرمایید
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

mohammadqa

mohammadqa
  • متخصص آی‌تی
  • 552 ارسال
  • گوشی  نوکیا
  • لپ‌تاپ  دل
  • محل سکونت  ایران

واقعا تو تهران اینجوریه؟راستی موبایلو چقدر سود می کنن؟من گلکسی مینی رو 1.5 سال پیش 320 خریدم با چشم خودم دیدم یارو زنگ زد برای نمی دونم کجا ولی باید یه جایی تو فومن باشه ازش قیمت پرسید گفت 270!!!!یعنی فروشنده سرم کلاه گذاشت؟

من شهرستانم اینجا گوشیو میتونی روشن کنی و حتی باهاش زنگ بزنی و کار کنی
  • 0

Ahmadamir

Ahmadamir
  • آی‌تی‌رسانی
  • 5345 ارسال
  • کاربر با تجربه
  • گوشی  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  دل
  • محل سکونت  صومعه سرا

بابا افرین شهر شما پس صومعه سرا که 15 کیلومتر با رشت فاصله داره عجب موبایل فروشایی داره بعد موبایل فروشای صومعه سرا یک ساله که موبایل اوردن!تا قبل از اون باید سفارش می دادی!
  • 0

شاکی روزگار منم

تموم این شهر متهم

Guest_sajili_*

Guest_sajili_*
  • میهمان

دوست عزیز من بودم بازار موبایل خرید می کردم چون ممکن هست از دیجی کالا ارزان تر باشه اگر گران تر از دیجی کالابود از دیجی کالا خرید کن چون توی نمایندگی گاهی اوقات کیف محافظ صفحه و.. هدیه می دهند که ارزش تا حدود 30 هزار تومان داره این را از نمایندگی باید بپرسی
-

بازارموبایل به آدم نمیندازن؟معتبره؟؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

fafa

fafa
  • متخصص آی‌تی
  • 686 ارسال
  • گوشی  سونی
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
sajili جان با گارانتی میخای یا بی گارانتی ؟؟؟؟ اول اینو بگو
  • 0

alishoja1376

alishoja1376
  • آی‌تی‌رسانی
  • 6689 ارسال
  • گوشی  نوکیا
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • محل سکونت  سبزوار
فقط دیجی کالا.
  • 0

Guest_sajili_*

Guest_sajili_*
  • میهمان

sajili با گارانتی میخای یا بی گارانتی ؟؟؟؟

اول اینو بگو

برام فرقی نداره.اگه خیلی تفاوت قیمت نداشته باشن باگارانتی بهتره
  • 0

alishoja1376

alishoja1376
  • آی‌تی‌رسانی
  • 6689 ارسال
  • گوشی  نوکیا
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • محل سکونت  سبزوار

بازارموبایل به آدم نمیندازن؟معتبره؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا علاالدین نری؟بهتره.
  • 0

Guest_sajili_*

Guest_sajili_*
  • میهمان

چرا علاالدین نری؟بهتره.

مگه دیوونم برم علاالدین فقط کلاه برداریه همه ی موبایلا رواز پشت ویترین به ادم میدن راضیم گوشی نخرم تاازاون جا بخرم
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است