پرش به

تصویر

مشکل تاچ گوشی های سونی

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
25 پاسخ برای این موضوع

mohammadreza98

mohammadreza98
  • عاشق آی‌تی
  • 1498 ارسال
  • گوشی  نوکیا
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  خونمون دیگه!
سلام دوستان من از چند تا از دوستام شنیدم و در بعضی فروم ها مشاهده کرده بودم که میگفتن گوشی های سونی از نظر تاچ مشکل داره(البته نه همشون)و اینکه بعد از چند وقت تاچ هاشون معیوب میشه,میخواستم ببینم که آیا این مطلب صحت داره؟؟؟
  • 0

لطفا قبل از ایجاد تاپیک قوانین انجمن رو بخونید!

قوانین عمومی انجمن قوانین انجمن مشاوره

قوانین انجمن دانلود

ایمالز

saeid

saeid

مدیــــر ارشد

• مدیر ارشد انجمن
  • 1033 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
  • محل سکونت  شیرازی ام
دوست عزیز، اصولا بر اساس شنیده ها و شایعات نمیشه روی گوشی ها ایراد گذاشت. این که یه گوشی مشکلی پیدا کنه طبیعیه ولی اینکه تعمیم داشته باشه اصلا درست نیست .
  • 0

010101010101010101101010101011010101010

al!r3za

al!r3za
  • تازه کار آی‌تی
  • 12 ارسال
  • محل سکونت  تهران
بله درسته دوست عزیز. من خودم حدود 6 ماه اکسپریا سولا داشتم و یک دفعه ای تاچ گوشی از کار افتاد. جالبه که تو جستجوهایی که تو اینترنت کردم دیدم این یه مشکل سراسری برای گوشی های سونی هستش و خیلی ها این مشکل رو دارند (شما هم میتونی تو گوگل سرچ کنی). بعضی از کاربرا میگفتن گوشی رو که تو آفتاب می ذارن چند ساعت تاچ گوشی درست میشه و دوباره از کار می افته که گوشی منم دقیقا همینطوری بود. (تو انجمن XDA چند نفر گزارش دادن)
نمایندگی و چند تا تعمیرگاه معتبر تو تهران هم بردم که میگفتند نصف پول گوشی هزینه تعویض تاچش هست. تازه میگفتند که گوشی رو باید بگذاری اینجا تا وقتی قطعه این گوشی وارد کشور شد ما تعمیرش کنیم و مشکل کمبود قطعه داشتند.
من هم گوشی رو با همون وضعیت و با کلی ضرر فروختم و به خودم قول دادم که دیگه سمت گوشی های سونی نرم.
البته ممکنه این مشکل برای هرکسی پیش نیاد و مشکل فراگیری نباشه. ولی به هر حال من هروقت گوشی سونی خریدم پشیمون شدم. گوشی آرک اس داشتم یک جوری منو اذیت کرد و سولا هم یک جور دیگه.
اینم ملتی که این مشکل رو داشتند:
 https://www.google.com/search?q=sony+touch+problem&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&channel=fflb
 http://talk.sonymobile.com/thread/54363
 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=40512751#post40512751
 http://talk.sonymobile.com/thread/123981

• 0

hhhesammm

hhhesammm
  • طرفدار آی‌تی
  • 54 ارسال
  • گوشی  سونی
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
  • محل سکونت  تهران
من خودم پرادا 3 دارم وقتی با xperia p کار کردم تاچش نسبت به گوشیم ضعیف تر بود
  • 0

Ram0024

Ram0024

سامان دهنده

• سامان دهنده
  • 2172 ارسال
  • گوشی  سونی
  • محل سکونت  TEH
این مشکل برای هر گوشی ممکنه پیش بیاد

ولی نمیشه عمومیت داد

من تمامی گوشیهام سونی و سونی اریکسون بوده و تا به حال از این مشکلات نداشتم
  • 0

1377863035511.jpg

Hamid

Hamid
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2411 ارسال
  • گوشی  سونی
  • محل سکونت  مشهد
منم سونی دارم اما تاچش واقعا قویه بعضی موقع ها مثل تاچ شناور یشه هنوز دستم بهش نخورده میفهمه به خدا!! دروغ نمیگم!!
  • 0
برگ برگ زندگیم در تمام خیابان ها پیچیده...
و منتظر اولین باران...

mellllanic

mellllanic
  • تازه کار آی‌تی
  • 25 ارسال
  • محل سکونت  تهران
هیچ اثباتی برای عمومیت این مشکل وجود نداره حالا این همه افراد دارن از گوشی های سونی استفاده می کنن درسته ممکنه برای بعضی هاشون پیش بیاد که تو هر برندی وجود داره و نمیشه اونو فقط مختص به سونی دونست.
  • 0

mrpsvita77

mrpsvita77
  • طرفدار آی‌تی
  • 96 ارسال
  • محل سکونت  karaj
من داداشم xpera tx داره این مشکلو نداره دوستم اکسپریا اس پی داره این مشکلو نداره پسر داییم اکسپریا زد داره مشکلی نداره بابام هم اکسپریا میرو داره و این مشکلو نداره
  • 0

Saafa

Saafa
  • عاشق آی‌تی
  • 1341 ارسال
  • گوشی  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  فوجیتسو
  • محل سکونت  تهران
:دی منم بگم! منم اکسپریا sp دارم، حتی با دستکش بکس هم تاچ میشه!:دی البته نمیدونم!! باید ببینیم تاچش از کار میفته یا نه!! :lol: :D
  • 0

!And last but not least, me
i
!Fair of face and figure and mind,she's everybody's idol with her sunny smile
ii
give a big hand to me, Ritsu! (K-On!)i

میثم HY

میثم HY

مدیر انجمن مشاوره

• مدیر انجمن
  • 14002 ارسال
  • گوشی  سونی اریکسون
  • تبلت  ایسر
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  کرج
شایعات دروغ (البته کم پیش میاد)
  • 0

mohammadreza98

mohammadreza98
  • عاشق آی‌تی
  • 1498 ارسال
  • گوشی  نوکیا
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  خونمون دیگه!
اینجوری که من برداشت کردم مشکل تاچ در گوشی های سونی نسبت به برند های دیگه بیشتره؟؟؟!!!
  • 0

لطفا قبل از ایجاد تاپیک قوانین انجمن رو بخونید!

قوانین عمومی انجمن قوانین انجمن مشاوره

قوانین انجمن دانلود

amir rahimi

amir rahimi
  • عاشق آی‌تی
  • 1800 ارسال
  • گوشی  سونی
  • تبلت  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • دوربین  پاناسونیک
  • محل سکونت  نصف جهان!
منم اس پی دارم محشره تاچش! دوستم اس3 داره میگه تاچ گوشیه تو بهتره منه!
  • 0
پسر به مادرش گفت ببین تو هم نماز میخونی هم روزه میگیری ولی خدا هیچی بهت نمیده, ولی منی که نه نماز میخونم نه روزه میگیرم هر چی ازش خواستم رو بهم داده.
طفلک پسر نمیدانست مادر از خدا فقط یک چیز میخواهد انهم اینکه هرچه پسرش میخواهد به او بدهد...

braveboy74

braveboy74
  • تازه کار آی‌تی
  • 23 ارسال
  • محل سکونت  خونه ی خودمون
من خودم اکسپریا سولا دارم و به نظر من تاچش از همه ی هم رده های خودش بهتره http://forum.itresan...tyle_emoticons/default/smile.png من تا حالا به مشکلی برنخوردم ;)
  • 0

Guest_sajili_*

Guest_sajili_*
  • میهمان
من خودمxperia neo lدارم وتاچش فوق العادس وهیچ مشکلی نداره.xperia arc sهم یه مدت داشتم اونم هیچ مشکلی نداشت.ولی پسرعممsolaداره و2ماهی میشه که خریده.ازاون موقه یه بارتاچش ازکارافتادکه باخاموش روشن کردن درست شد.
  • 0

میثم HY

میثم HY

مدیر انجمن مشاوره

• مدیر انجمن
  • 14002 ارسال
  • گوشی  سونی اریکسون
  • تبلت  ایسر
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  کرج
منم NEo دارم سونی اریکسونه ولی حساسیتش خیلی بالاس
  • 0

nikmard_2012

nikmard_2012
  • تازه کار آی‌تی
  • 3 ارسال
  • محل سکونت  تهران
من خودم SL دارم تا حالا که مشکلی نداشتم.
  • 0

darkstone

darkstone
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 375 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • تبلت  سونی
  • لپ‌تاپ  سونی
  • محل سکونت  مشهد

من داداشم xpera tx داره این مشکلو نداره دوستم اکسپریا اس پی داره این مشکلو نداره پسر داییم اکسپریا زد داره مشکلی نداره بابام هم اکسپریا میرو داره و این مشکلو نداره

شما که خانواده سونی هستین !
میخوای پاشو برو با سونی یک قراردادی چیزی امضا کن :P
  • 0
7. ابتدا از صحت و اعتبار اطلاعات خود مطمئن شوید و سپس پاسخ كاربران را بدهيد.

11. اگر دستگاهی معرفی میکنید به شخصی که مشاوره میخواهد حتما دلایلتون رو هم بگویید.همچنین وقتی شخصی رو از خرید یک دستگاه نفی میکنید دلایل رو بگید و مشکلات احتمالی رو هم ذکر کنید.
این قبیل پست ها: (apple اصلا بدرد نمیخوره.S3 بگیر خوبه.) بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.(تا حد ممكن كامل توضيح دهيد)

13. در تاپیکی که شخصی برای گرفتن جواب سوال خود ایجاد کرده سوال جدیدی مطرح نفرمایید ( تاپیک را شلوغ نکنید).برای مطرح کردن سوال خود با توجه به قوانین بخش مشاوره و سیستم هر سوال یک تاپیک به ایجاد تاپیک جدید اقدام نمایید.

15. از شوخی کردن و همینطور توهین به نظرات دیگران پرهیز کنید .

17. از قرار دادن اطلاعات از دیگر سایت هایی که غیر واقعی و به نوعی تبلیغ هستند , خودداری فرمایید .

18. به تاریخ اولین پست تاپیک و آخرین پست دقت کنید اگر تاپیکی بیش از 10 روز به آن پاسخ نداده شده از پاسخ دادن خودداری کنید

19. به جواب رسیدن تاپیک نیازمند زمان است، لطفا جهت حفظ آرامش انجمن صبور باشید.

« لطفا سیستم هر سوال یک تاپیک را رعایت نمایید »

در ضمن حتما ، لطفا بخش قوانین مشاوره را یک مطالعه کوتاه بنمایید

darkstone

darkstone
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 375 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • تبلت  سونی
  • لپ‌تاپ  سونی
  • محل سکونت  مشهد
طبق چند تا مطلبی که خوندم ، این موضوع زیاد نیست و اکثرا برای افراد توی sola به وجود اومده بود ولی نه همه شاید حداکثر 2 یا 3 % !
  • 0
7. ابتدا از صحت و اعتبار اطلاعات خود مطمئن شوید و سپس پاسخ كاربران را بدهيد.

11. اگر دستگاهی معرفی میکنید به شخصی که مشاوره میخواهد حتما دلایلتون رو هم بگویید.همچنین وقتی شخصی رو از خرید یک دستگاه نفی میکنید دلایل رو بگید و مشکلات احتمالی رو هم ذکر کنید.
این قبیل پست ها: (apple اصلا بدرد نمیخوره.S3 بگیر خوبه.) بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.(تا حد ممكن كامل توضيح دهيد)

13. در تاپیکی که شخصی برای گرفتن جواب سوال خود ایجاد کرده سوال جدیدی مطرح نفرمایید ( تاپیک را شلوغ نکنید).برای مطرح کردن سوال خود با توجه به قوانین بخش مشاوره و سیستم هر سوال یک تاپیک به ایجاد تاپیک جدید اقدام نمایید.

15. از شوخی کردن و همینطور توهین به نظرات دیگران پرهیز کنید .

17. از قرار دادن اطلاعات از دیگر سایت هایی که غیر واقعی و به نوعی تبلیغ هستند , خودداری فرمایید .

18. به تاریخ اولین پست تاپیک و آخرین پست دقت کنید اگر تاپیکی بیش از 10 روز به آن پاسخ نداده شده از پاسخ دادن خودداری کنید

19. به جواب رسیدن تاپیک نیازمند زمان است، لطفا جهت حفظ آرامش انجمن صبور باشید.

« لطفا سیستم هر سوال یک تاپیک را رعایت نمایید »

در ضمن حتما ، لطفا بخش قوانین مشاوره را یک مطالعه کوتاه بنمایید

homan

homan
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 276 ارسال
  • گوشی  سونی
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  teh
داداش اتفاقا تاچ های سونی جزو بهترین ها هستن...من سه چهار تا گوشی سونی داشتم...هیچ کدوم مشکلی نداشتن... میدونی داداش طرز استفاده هم خیلی مهمه...بعضیا به جای لمس میخوان کشتی بگیرن... ولی در کل سونی تاچش خوبه...من رفیقامم زیاد سونی دارن...تا حالا ندیدم کسی مشکل تاچ داشته باشه... به نظر من گوشی توسط خود آدم خراب میشه...مشکل از طرز استفاده است...
  • 0
فرقِ بزرگيست ميان كسى كه تنها مانده

و كسى كه تنـهايى را انتخاب كرده است!

" گابريل گارسيا ماركز "

میثم HY

میثم HY

مدیر انجمن مشاوره

• مدیر انجمن
  • 14002 ارسال
  • گوشی  سونی اریکسون
  • تبلت  ایسر
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  کرج

داداش اتفاقا تاچ های سونی جزو بهترین ها هستن...من سه چهار تا گوشی سونی داشتم...هیچ کدوم مشکلی نداشتن...
میدونی داداش طرز استفاده هم خیلی مهمه...بعضیا به جای لمس میخوان کشتی بگیرن...
ولی در کل سونی تاچش خوبه...من رفیقامم زیاد سونی دارن...تا حالا ندیدم کسی مشکل تاچ داشته باشه...
به نظر من گوشی توسط خود آدم خراب میشه...مشکل از طرز استفاده است...

بله با اون طرز استفاده خیلی موافقم
--------------
ولی یه چیزی رو بگم قبول نمیکنید ؟! واقعا قبول ندارید بعضیا زیادی از بعضی گوشی ها ایراد و مشکل میگیرن ؟ مثلا من یه جا چند تا گوشی پیشنهاد دادم ، اون شخص مورد نظر رفت یه لیست بلنداز مشکلاتی عجیب از گوشی واسم آورد !! من مونده بودم واقعا ! بعضیا زیادی کلا ایراد میگیرین ، خوب هر گوشی یه ایراد و نقطه ضعفی "باید" داشته باشه ، ولی دیگه بعضی ایراد ها غیر منطقیه
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است