پرش به

تنظیمات قالب
رنگ بک گراند: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
رنگ بدنه: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
طرح: سفید مواج مربع نوت شارپ چوب سنگی چرم عسل عمودی مثلث
خوش آمدید به انجمن آی‌تی‌رسان
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
چرخان
تصویر

Galaxy S4/ I9500 or I9505

اس 4

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
37 پاسخ برای این موضوع

MAHDI. K.H.M

MAHDI. K.H.M

مدیر داخلی کامپیوتر و لپ‌تاپ

• مدیر داخلی
  • 497 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تهران

اخه دوستان مشکلی که هست اینه LG گوشی مشهوری نیس درسته سخت افزار و ... خوبه ولی می دونین که ............!!!

برند الجی تو ایران کم جا افتاده ولی تو جهان یکی از معروف ترینها است.
  • 0

Masoud Noghabi

Masoud Noghabi
  • متخصص آی‌تی
  • 832 ارسال
  • گوشی  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • محل سکونت  خراسان رضوی
دوست عزیز اگه بودجتو میتونی افزایش بدی نوت3 یک گزینه بسیاربسیار عالیه بطوری که حتی الجی جی2 رو ازین جیبش میزاره توو اون جیبش
  • 0
تصویر

kaka50

kaka50
  • طرفدار آی‌تی
  • 85 ارسال
  • گوشی  سونی
  • لپ‌تاپ  لنوو
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  تبریز
آخه من تو یکی از سایت ها می خوندم اصلا دوربین Z1 در حد 20 نیس بلکه در حد 13 هس بعدش یه کمی از شکلش خوشم نمیاد . جی 2 در مقابل این به نظر من بهتره
  • 0

I.M.E

I.M.E
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 305 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تبریز
یعنی واقعا فقط به خاطر فکره بقیه گوشی میخری. اگه که اینجوریه صبر کن S5 بیاد اونو بخر اما G2 رو به هیچ وجه دسته کم نگیر خیلی گوشیه شاخیه و از نظر سخت افزاری و نرم افزاری هیچ کم و کاستی نداره و فک نکنم ناامیدت کنه ولی تنها توصیه که میتونم بهت بکنم حتما حتما برو از نزدیک با G2 کار کن. در ضمن اگه میخای حتما سامسونگ بخری یکم بودجتو افزایش بدی Note 3 هم گزینه بدی نیس. موفق باشی.

ویرایش شده توسط I.M.E.

• 0

MAHDI. K.H.M

MAHDI. K.H.M

• مدیر داخلی
  • 497 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تهران

آخه من تو یکی از سایت ها می خوندم اصلا دوربین Z1 در حد 20 نیس بلکه در حد 13 هس
بعدش یه کمی از شکلش خوشم نمیاد . جی 2 در مقابل این به نظر من بهتره

اگه برای شما امکان داره برید با هر سه تا گوشی کار کنید وهر کدوم که به دل شما نشست انو بخرید.
  • 0

kaka50

kaka50
  • طرفدار آی‌تی
  • 85 ارسال
  • گوشی  سونی
  • لپ‌تاپ  لنوو
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  تبریز

اگه برای شما امکان داره برید با هر سه تا گوشی کار کنید وهر کدوم که به دل شما نشست انو بخرید.

با اس 4 و Z1 کار کردم که اس 4 خوش دست تره .
ولی با جی 2 تا حالا کار نکردم.
  • 0

m.saleh

m.saleh
  • آی‌تی‌رسانی
  • 972 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • گوشی  سونی
  • تبلت  هوآوی
  • لپ‌تاپ  دل
  • محل سکونت  تهران

با اس 4 و Z1 کار کردم که اس 4 خوش دست تره .
ولی با جی 2 تا حالا کار نکردم.

جی2 یکی از خوش دست ترین گوشی هاست!
  • 0

kaka50

kaka50
  • طرفدار آی‌تی
  • 85 ارسال
  • گوشی  سونی
  • لپ‌تاپ  لنوو
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  تبریز
دوستان اینم بگم که من برای خرید اس 4 بودجه تهیه کردم که نزد یکی از دوستان قیمتش 1400 بود ولی واسه جی 2 اصلا از 1600 پایین نمیان . خوب به نظرتون تا مدتی صبر کنم جی 2 بگیرم ؟؟؟ یا الان اس 4 بگیرم ؟؟؟ خودم که از افزایش بودجه مطمئن نیستم چون وقتی تو دستم پول بمونه زود خرجش می کنم

ویرایش شده توسط kaka50.

• 0

mkgh

mkgh
  • آی‌تی‌رسانی
  • 4209 ارسال
  • کاربر با تجربه
اگه قرار باشه زیاد صبر کنی همون s4 رو بخر چون باز گوشی های جدیدتر میاد و انتخابتو زیاد تر و گیج کننده تر می کنه
  • 0

kaka50

kaka50
  • طرفدار آی‌تی
  • 85 ارسال
  • گوشی  سونی
  • لپ‌تاپ  لنوو
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  تبریز

اگه قرار باشه زیاد صبر کنی همون s4 رو بخر چون باز گوشی های جدیدتر میاد و انتخابتو زیاد تر و گیج کننده تر می کنه

دوستان شما هم با نظر دوست خوبمون هم عقیده اید ؟؟ یا نظر دیگه ای دارید !!

ویرایش شده توسط kaka50.

• 0

I.M.E

I.M.E
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 305 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تبریز

اگه بتونی بودجتو افزایش بدی که خیلی بهتر میشه بازم بسته بنظره خودته اگه واقعا دلت با S4 برو همونو بخر چون بعدا پشیمون میشی که چرا اونو نخریدم و هزارتا فحش و لعنت به خودت میدی
ولی من اگه جای تو بودم با یکم افزایش بودجه G2 یا Note 3 میخریدم
اما زود تصمیم نگیر برو حداقل یه بار با G2 یا Note 3 کار کن
بازم میگم هرچه دله تنگت میخاد اونو بخر

ویرایش شده توسط I.M.E.

• 0

MAHDI. K.H.M

MAHDI. K.H.M

• مدیر داخلی
  • 497 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تهران

بله منم با دوست عزیزمون کاملا موافق هستم.
  • 0

leila mlk

leila mlk
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 401 ارسال
  • تبلت  ایسوس
  • محل سکونت  نصف جهانس
گوشی ها از اونی که تو اینترنت و عکساشون هست کاملا متفاوته پس حتما قبل از انتخاب با همه ی گوشی هایی که تو گزینه هاتون هستن کار کنین چون بعدا پشیمون میشید B-) :-? موفق باشید @};-
  • 0
هــــــوایِ آن طــــــــرفهـــــا اگــــــر آفتــــــابــــی سـتــــــــ ... ........ اینـــــجـــــا "دلــــــی" هســتـــــ .. .................. کــــه بــدجـــــــــور .... هــــوایـــش طــــوفــــــــانــــی ســتــــــــ ..!!!!

سعید70

سعید70
  • آی‌تی‌رسانی
  • 1382 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تبریز دا
سلام دوست عزیز ببین داغ کردن تو هر دو مدل s4 وجوداره هم تو اکسینوس هم تو اسنپدراگون.البته تو اکسینوس بیشتره . فقط یه چیزی بگم اگه میخوای s4 بخری با گارانتی بخر چون s4 هایی که تازه وارد شدن مشکل باتری دارن بعضی هاشون که خود سامسونگ هم به این نقطه اشاره کرده.
  • 0

............I Will Continue

حسین

حسین
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2699 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  زنجان
نسخه I9505 ارزش خرید بیشتری داره و بهترع، لگ و هنگ و... هم کمتره، کمتر هم داغ میکنه. ولی در کل ارزش خرید اس4 نسبتا کمه، با وجود جی2 و نوت3 و زدوان و...، چون: جی2 دوربین بهتری داره هم در عکاسی و هم در فیلم برداری، کیفیت دوربین فقط ب مگاپیکسل نیس، ب نوع سنسوره، نوع لرزشگیره، اندازه پیکسلاس، گشودگی دیافراگمه و خیلی چیزای دیگه. سخت افزار قویتری داره، اسنپ 800 با هسته های کریت 400 که روی 2.3 کلاک شدن خیلی قویتر از اسنپ 600 هست یا اگزینوس اکتا5 سامی. گرافیک جی2 ادرینو 330 هست ک قویتر از گرافیک واسه اس4 ره ینی ادرینو 320. لگ جی2 خیلی خیلی کمتر از اس4 هست. کیفیت ساخت جی2 بالاتره حاشیه هاش کمتره روشنایب صفحه نمایش جی2 خیلی بیشتر از اس4 هست و رنگارو زنده تر نمایش میده ، دقت رنگشم بیشتره. در کل صفحه نمایش خیلی بهتری داره. باتریش خیلی قویتره. زدوان هم نسبت ب هردو : دوربین بهتری نسبت ب اس4 و حتی جی2 داره. مخصوصا در شب که از 1020 هم بهتر عمل میکنه. دقت رنگ صفحه نمایشش بیشتره و رنگا رو واقعی تر نشون میده. فقط زاویه دیدش کمتره. روونتره اسپیکر قویتری داره کیفیت ساخت و مقاومت بیشتری نسبت ب اس4 و جی2 داره ضد ابه باتری و پردازنده و گرافیک مشابهی با جی2 داره. در خوشدستی هم بترتیب: اس4- جی2 - زدوان وان هم میتونه انتخاب بهتری نسبت ب اس4 باشه تو این قیمت نوت3 هم هست ولی باید بگید با حمل فبلت مشکلی ندارید؟ اینا چقدر براتون مهمه؟ از 10 دوربین باتری قلم خوشدستی مقاومت کیفیت ساخت روون بودن و سرعت مرورگر وب و برنامه ها زاویه دید اشباع رنگ صفحه نمایش زاویه دید در روز چه کارهایی با گوشی میکنید و از هر کدوم چقدر؟ گوشی الانتون چیه؟ با کدوم یک از اینا کار کردین؟ Sent from my C6602 using Tapatalk

ویرایش شده توسط حسین.

• 0

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران

نسخه I9505 ارزش خرید بیشتری داره و بهترع، لگ و هنگ و... هم کمتره، کمتر هم داغ میکنه.
ولی در کل ارزش خرید اس4 نسبتا کمه، با وجود جی2 و نوت3 و زدوان و...، چون:
جی2 دوربین بهتری داره هم در عکاسی و هم در فیلم برداری، کیفیت دوربین فقط ب مگاپیکسل نیس، ب نوع سنسوره، نوع لرزشگیره، اندازه پیکسلاس، گشودگی دیافراگمه و خیلی چیزای دیگه.
سخت افزار قویتری داره، اسنپ 800 با هسته های کریت 400 که روی 2.3 کلاک شدن خیلی قویتر از اسنپ 600 هست یا اگزینوس اکتا5 سامی.
گرافیک جی2 ادرینو 330 هست ک قویتر از گرافیک واسه اس4 ره ینی ادرینو 320.
لگ جی2 خیلی خیلی کمتر از اس4 هست.
کیفیت ساخت جی2 بالاتره
حاشیه هاش کمتره
روشنایب صفحه نمایش جی2 خیلی بیشتر از اس4 هست و رنگارو زنده تر نمایش میده ، دقت رنگشم بیشتره. در کل صفحه نمایش خیلی بهتری داره.
باتریش خیلی قویتره.
زدوان هم نسبت ب هردو :
دوربین بهتری نسبت ب اس4 و حتی جی2 داره. مخصوصا در شب که از 1020 هم بهتر عمل میکنه.
دقت رنگ صفحه نمایشش بیشتره و رنگا رو واقعی تر نشون میده. فقط زاویه دیدش کمتره.
روونتره
اسپیکر قویتری داره
کیفیت ساخت و مقاومت بیشتری نسبت ب اس4 و جی2 داره
ضد ابه
باتری و پردازنده و گرافیک مشابهی با جی2 داره.
در خوشدستی هم بترتیب: اس4- جی2 - زدوان
وان هم میتونه انتخاب بهتری نسبت ب اس4 باشه
تو این قیمت نوت3 هم هست ولی باید بگید با حمل فبلت مشکلی ندارید؟
اینا چقدر براتون مهمه؟ از 10
دوربین
باتری
قلم
خوشدستی
مقاومت
کیفیت ساخت
روون بودن و سرعت مرورگر وب و برنامه ها
زاویه دید
اشباع رنگ صفحه نمایش
زاویه دید
در روز چه کارهایی با گوشی میکنید و از هر کدوم چقدر؟
گوشی الانتون چیه؟
با کدوم یک از اینا کار کردین؟
Sent from my C6602 using Tapatalk

سلام ببخشید حسین آقا منم میخام اس 4 بگیرم اخه چرا همه میگن تو این سایت نگیرم؟؟؟من باهاش کار کردم خوشم اومده.نظرتون راجب نوت3 چیه؟یه کم بزرگ نیس؟؟
  • 0

I.M.E

I.M.E
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 305 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تبریز

سلام ببخشید حسین آقا منم میخام اس 4 بگیرم اخه چرا همه میگن تو این سایت نگیرم؟؟؟من باهاش کار کردم خوشم اومده.نظرتون راجب نوت3 چیه؟یه کم بزرگ نیس؟؟

دوست عزیز وقتی مثلا G2 با S4 قیمتش یکیه و امکانات نرم افزاریش مثل اون زیاد و در ضمن سخت افزار قویتره داره آدم چرا باید انتخابی مثل S4 داشته باشه
در مورد Note3 هم منم مثل شما میگفتم خیلی بزرگه و نمیشه باهاش کار کرد ولی وقتی از نزدیک باهاش کار کردم نظرم عوض شد. به شما توصیه میکنم همین کار بکنی
ولی یه چیزه مهمی هس اونم اینکه هر چی دلت میخاد بخر. بچه ها اینجا فقط پیشنهادهای مشابه و حتی بهتر میدن که به صرفه تره ولی در نهایت انتخاب با شماست
موفق باشید :)>-
  • 0

حسین

حسین
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2699 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  زنجان

سلام
لطفا با توجه به قوانین ی تاپیک مشاوره دیگه ایجاد کنید و اونجا مشاوره بگیرید نه اینجا

Sent from my C6602 using Tapatalk

ویرایش شده توسط حسین.

• 0

همچنین به اس 4 نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است