پرش به

تنظیمات قالب
رنگ بک گراند: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
رنگ بدنه: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
طرح: سفید مواج مربع نوت شارپ چوب سنگی چرم عسل عمودی مثلث
خوش آمدید به انجمن آی‌تی‌رسان
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

خرید گوشی با دوربین و نمایشگر عالی تا سقف 1.700 تومان

1700 تومن نوت3 اس4 s4 note 3

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
22 پاسخ برای این موضوع

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران
با سلام خدمت همه دوستان من میخام یه گوشی بخرم که کیفیت دوربین و صفحه نمایشش عالی باشه زیاد اهل بازی نیستم بیشتر اهل برنامه و اینترنتم.
انتخاب خودم اول گلکسی اس4 دوم نوت 3 هستش.فقط یه کم با سایز نوت3 مشکل دارم تو جیب جا نمیشه.

ویرایش شده توسط حسین.
برچسب

• 0

ایمالز

saeed.k

saeed.k
  • متخصص آی‌تی
  • 629 ارسال
  • گوشی  اپل
  • تبلت  ال جی
  • لپ‌تاپ  ایسوس

با سلام خدمت همه دوستان من میخام یه گوشی بخرم که کیفیت دوربین و صفحه نمایشش عالی باشه زیاد اهل بازی نیستم بیشتر اهل برنامه و اینترنتم.
انتخاب خودم اول گلکسی اس4 دوم نوت 3 هستش.فقط یه کم با سایز نوت3 مشکل دارم تو جیب جا نمیشه.

سلام...
از نظر دوربین تو این رنج اگسپریا زد 1 سونی هستش و صفحه نمایش خوبی داره اما خوب از نظر غلظت رنگ و اشباه بودن صفحه های گوشی های جی 2 و نت 3 بهتره...
تو این رده در کل صفحه نمایش نت 3 کنتراس خیلی خوبی داره!!
گلگسی اس 4 با توجه به بودجتون اصلا ارزش نداره چون موارد جدیدتر و بهتری تو این رنج قیمت هست.
روی این 3 مورد یه نگاه کنید
http://www.digikala.com/Compare/DKP-21073/DKP-21071/DKP-20881/
  • 0

باز خاطرات تو همین حوالیه

حالم همینه و یه چند سالیه

جای تو خالیه

اسمت نوشته رو بخار شیشه ، دلی که بی تو باشه دل نمیشه

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران

سلام...
از نظر دوربین تو این رنج اگسپریا زد 1 سونی هستش و صفحه نمایش خوبی داره اما خوب از نظر غلظت رنگ و اشباه بودن صفحه های گوشی های جی 2 و نت 3 بهتره...
تو این رده در کل صفحه نمایش نت 3 کنتراس خیلی خوبی داره!!
گلگسی اس 4 با توجه به بودجتون اصلا ارزش نداره چون موارد جدیدتر و بهتری تو این رنج قیمت هست.
روی این 3 مورد یه نگاه کنید
http://www.digikala.com/Compare/DKP-21073/DKP-21071/DKP-20881/

آخه من چند وقت پیش سونی زد داشتم بخاطر کیفیت بد صفحه و دوربینش فروختم.الانم شنیدم دوربین زد وان اصلا در حد 20 نیس
  • 0

saeed.k

saeed.k
  • متخصص آی‌تی
  • 629 ارسال
  • گوشی  اپل
  • تبلت  ال جی
  • لپ‌تاپ  ایسوس
مشکل کیفیت صفحه های سونی بخاطر تکولوژی که از زد الترا به بعد استفاده کرد مشکلات زد رو نداشت و زد 1 هم نداره,دوربینش اره اما بعد اپدیت جدید بعد از لومیا 1020 قرار گرفت.
  • 0

جای تو خالیه

saeed.k

saeed.k
  • متخصص آی‌تی
  • 629 ارسال
  • گوشی  اپل
  • تبلت  ال جی
  • لپ‌تاپ  ایسوس
وقتی اپدیت شد دوربینش خیلی تغییر کرد, به نظر من برید با این 3 مدل کار کنید تو بازار,فقط یه مشکلی هست زد 1 توی مغازه اپدیت نشده است!و تا موقعی که ایپدیت نشه مشکلاتش حل نمیشه....

ویرایش شده توسط saeed.k.

• 0

جای تو خالیه

saeed.k

saeed.k
  • متخصص آی‌تی
  • 629 ارسال
  • گوشی  اپل
  • تبلت  ال جی
  • لپ‌تاپ  ایسوس
خوب از نظر خوش دستی اول جی 2 بعدش زد 1 بعدشم نت 3 یکمبیشتر میگی چیکارا میکنی غیر اون کارای بالا?
  • 0

جای تو خالیه

hamed1373

hamed1373
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 186 ارسال
  • گوشی  نوکیا
  • لپ‌تاپ  دل
  • دوربین  نیکون
  • محل سکونت  iran
925 هم دوربین عالیه هم صحفه نمایشش خوبی داره.قیمتش هم که کمتره http://forum.itresan...tyle_emoticons/default/smile.png
البته میتونی یه مدت صبر کنی که 1020 بیاد پایین و بگیری که اخرشه.

ویرایش شده توسط hamed1373.

• 0

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران

خوب از نظر خوش دستی اول جی 2
بعدش زد 1
بعدشم نت 3
یکمبیشتر میگی چیکارا میکنی غیر اون کارای بالا?

من بیشتر نظرم به اس4 هستش.کار خاصی نمیکنم.بیشتر دوربین و اس ام اس و اینترنت کار میکنم.
  • 0

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران

وقتی اپدیت شد دوربینش خیلی تغییر کرد,
به نظر من برید با این 3 مدل کار کنید تو بازار,فقط یه مشکلی هست زد 1 توی مغازه اپدیت نشده است!و تا موقعی که ایپدیت نشه مشکلاتش حل نمیشه....

واقعا اپدیت انقدر تاثیر داره؟؟همون زد رو که داشتم اپدیت کردم ولی باز به دل نشست.
  • 0

مهدی kh

مهدی kh

مدیر بازارچه

• مدیر داخلی
  • 1778 ارسال
  • نـویـسنـده
  • گوشی  نوکیا
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • دوربین  سامسونگ
  • محل سکونت  همین نزدیکا
در کل دوربین و باتری و صفحه ی خوب زد وان. خوشدستی دوربین خوب صفحه ی عالی جی 2 . اپدیت بهتر اس 4. در این قیمت اچ تی سی وان هم هست که از اس 4 بهتره نوت 3 هم همچیش خوبه ولی همه ی گزینه ها از اس 4 بهترند .
  • 0

MAHDI. K.H.M

MAHDI. K.H.M

مدیر بخش کامپیوتر

• مدیر داخلی
  • 384 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تهران
با توجه به نیازهاتون g2پیشنهاد میشه چون واقعا صفحه نمایش خوبی داره و دوربینش هم لرزشگیر اپتیکال داره که واقعا کیفیت رو بالا میبره
  • 0

میثم HY

میثم HY
  • آی‌تی‌رسانی
  • 14067 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • گوشی  نوکیا
  • تبلت  ایسر
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  کرج
خب یکم بنظرم دارید زیادی خرج می‌کنید. مگه اینکه تو آینده مصرفتون بالا بره. اما به هر حال، از هر طرفی نگاه کنیم ارزش خرید اس4 با وجود زد1، جی2، وان و نوت3 تا حدود زیادی پایین اومده. بله آپدیت تأثیرش زیاده. زد1 هم از نظر نمایشگر، دقت رنگ بالاتری داره، اما رنگای دو مدل دیگه یعنی جی2 و نوت3 اشباع بیشتری دارن. که تو حالت کلی اون دو مدل جذاب ترن تو نگاه اول، اما شفافیت و دقت رنگ زد1 بالاتره و برای مواردی مثل تماشای مداوم تصاویر و ویدئو و دیدن کیفیت واقعی تصاویر، بهتره. من بیشتر نظرم روی G2 هست، با توجه به کار مداومتون با اینترنت و SMS نیاز به بدنه خوش دستی هم دارید، همینطور نمایشگر و دوربین جی2 عالیه و قیمت نسخه 32 گیگ هم کمتر میشه.
  • 0

حسین

حسین
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2614 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • گوشی  سونی
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  زنجان
شما تجربه کار با کدوم گوشیارو دارید؟ اس4 ک بعلت داشتن صفحه نمایش، پردازنده، گرافیک، باتری و دوربین ضعیفتر+ سرعت کم و لگ بالاتر+ سرعت مرورگر اینترنت و مولتی تسکینگ و... کمتر حذف میشه. اینا از 10 چقدر مهمه؟ خوشدست بودن دوربین قلم مقاومت ( خش و ضربه) باتری زاویه دید در طول روز چه کارهایی با گوشی میکنید و از هرکدوم چقدر؟ Sent from my C6602 using Tapatalk

ویرایش شده توسط حسین.

• 0

RezaA

RezaA
  • تازه کار آی‌تی
  • 23 ارسال
  • گوشی  اپل
  • محل سکونت  tehran
به نظر من تو اندروید فقط نکسوس 5 چون هم اسنپدراگون800 روشه هم اپدیت های فراوان و هم صفحه ی عالی.
  • 0

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران

خب یکم بنظرم دارید زیادی خرج می‌کنید. مگه اینکه تو آینده مصرفتون بالا بره. اما به هر حال، از هر طرفی نگاه کنیم ارزش خرید اس4 با وجود زد1، جی2، وان و نوت3 تا حدود زیادی پایین اومده.
بله آپدیت تأثیرش زیاده. زد1 هم از نظر نمایشگر، دقت رنگ بالاتری داره، اما رنگای دو مدل دیگه یعنی جی2 و نوت3 اشباع بیشتری دارن. که تو حالت کلی اون دو مدل جذاب ترن تو نگاه اول، اما شفافیت و دقت رنگ زد1 بالاتره و برای مواردی مثل تماشای مداوم تصاویر و ویدئو و دیدن کیفیت واقعی تصاویر، بهتره.
من بیشتر نظرم روی G2 هست، با توجه به کار مداومتون با اینترنت و SMS نیاز به بدنه خوش دستی هم دارید، همینطور نمایشگر و دوربین جی2 عالیه و قیمت نسخه 32 گیگ هم کمتر میشه.

آقا میثم راستش من از برند الجی خوشم نمیاد از طرفی هم اگه پشیمون شم خیلی سخت میتونم بفروشمش چون برند زیاد مطرحی نیس واسه همین سخت میشه ابش کرد.نه این که گوشیه بدی باشه ها.متاسفانه تو مملکت ما عقل مردم به چشمشونه. من از نوت 3 هم خوشم اومده ولی کمی با سایزش مشکل دارم که تو جیب جا نمیشه به راحتی.اس 4 تقریبا همچیش خوبه واسم کمی هم باهاش کار کردم.ولی در مورد زد وان کمی میترسم که دوباره همون جریان زد واسم پیش بیادو مجبور شم بفروشمش با کلی ضرر.من میخام کیفیت صفحه نمایشش و دوربینش عالی باشه.زد وان رو که شنیدم دوربینش در حد 20 نیس
  • 0

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران

در کل دوربین و باتری و صفحه ی خوب زد وان. خوشدستی دوربین خوب صفحه ی عالی جی 2 . اپدیت بهتر اس 4. در این قیمت اچ تی سی وان هم هست که از اس 4 بهتره نوت 3 هم همچیش خوبه ولی همه ی گزینه ها از اس 4 بهترند .

شما با زد وان کار کردین؟؟؟
  • 0

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران

اینا از 10 چقدر مهمه؟

خوشدست بودن

دوربین

قلم

مقاومت ( خش و ضربه)

باتری

زاویه دید

خوشدست بودن 5

دوربین 10

قلم 6

مقاومت ( خش و ضربه) 7یا6

باتری 6

زاویه دید 8

در طول روز چه کارهایی با گوشی میکنید و از هرکدوم چقدر؟ بیشتر پیامک و دوربین و صفحه نمایش و کمی هم اینترنت.زیاد بازی نمیکنم

• 0

حسین

حسین
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2614 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • گوشی  سونی
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  زنجان
غیر از اس4 دیگه با چه گوشیایی کار کردین؟ الجی برند بزرگیه و در امار فروش در رتبه سوم جهانی قبل سامی و اپل قرار داره، برا گوشیاش هم هیچ مشکلی پیش نمیاد. از سامی بیشتر از الجی بترسید. ولی در ایران بازار فروش جی2 مثل سامی پر رونق نیست. همین.
  • 0

علی حیدری

علی حیدری
  • طرفدار آی‌تی
  • 83 ارسال
  • محل سکونت  تهران

غیر از اس4 دیگه با چه گوشیایی کار کردین؟
الجی برند بزرگیه و در امار فروش در رتبه سوم جهانی قبل سامی و اپل قرار داره، برا گوشیاش هم هیچ مشکلی پیش نمیاد. از سامی بیشتر از الجی بترسید. ولی در ایران بازار فروش جی2 مثل سامی پر رونق نیست. همین.

غیر از اس 4 با زد و ایفون5 اس2.
جی 2 نمیگم بده ولی به هر کی میگم زیاد استقبال نمیکنه انگار که میخام با این همه هزینه گوشی چینی بخرم.....
  • 0

حسین

حسین
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2614 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • گوشی  سونی
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  زنجان

غیر از اس 4 با زد و ایفون5 اس2.
جی 2 نمیگم بده ولی به هر کی میگم زیاد استقبال نمیکنه انگار که میخام با این همه هزینه گوشی چینی بخرم.....

جی2 یکی از بهترین گوشیای بازاره. هر کسی این حرفو بزنه حتما از گوشی و ... چیزی نمیدونه و کاملا عامیانه صحبت میکنه.
با توجه ب نظر خودتون و در نظر گرفتن شرایط و گزینه های مختلف ( روشنایی، دقت رنگ، و ..) ب کیفیت صفحه نمایش اس4 و زد و ایفون5 از 10 نمره بدین.

ویرایش شده توسط حسین.

• 0

همچنین به 1700 تومن, نوت3, اس4, s4, note 3 نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است