پرش به

تنظیمات قالب
رنگ بک گراند: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
رنگ بدنه: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
طرح: سفید مواج مربع نوت شارپ چوب سنگی چرم عسل عمودی مثلث
خوش آمدید به انجمن آی‌تی‌رسان
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

گلکسی اس4 مدل i9500 یا i9505؟

i9505 i9500 samsung s4 galaxy s4

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
4 پاسخ برای این موضوع

aminv28

aminv28
  • تازه کار آی‌تی
  • 1 ارسال
  • گوشی  اچ‌تی‌سی
  • لپ‌تاپ  اچ‌پی
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  کرج
سلام من گلکسی اس 4 می خواستم بگیرم موندم i9500 بهتره یا i9505؟ چند تا سوال هم داشتم: 1-ایا تو اپدیت اندروید4.3 عملکرد i9500 در مصرف باتری و داغ کردن بهتر میشه؟ 2-اگر اپدیت جدیدی برای i9505 بیاد ما که تو ایرانیم دریافت می کنیم؟(به خاطر اینکه نسخه i9500 رسمی وارد ایران شد.) 3-ایا نسخه i9505 رام فارسی داره؟ اگر تجربه شخصی دارید در اختیارم بگدارید.
  • 0

ایمالز

Amirreza_RY

Amirreza_RY
  • آی‌تی‌رسانی
  • 6686 ارسال
  • گوشی  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  دل
  • محل سکونت  صومعه سرا
والا یه موضوعی رو باید بگم اونم اینه که گوشی اس4 4+4 هسته ای توی بنچمارک از 4 هسته ای بهتر بوده.ولی من اون چهار هسته رو به دلیل گوشی تر بودن پیشنهاد میدم
  • 0

از این لینک میتونید در مسابقه جدید آلکاتل و آواژنگ شرکت کنید!برای اینکه کسی ناراحت نشه هم لینک خودم رو میدم http://goo.gl/Tw8C47 هم لینک اصلی http://goo.gl/0wNvFQ

vala91

vala91
  • تازه کار آی‌تی
  • 26 ارسال
  • گوشی  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  سونی
  • دوربین  کانن
  • محل سکونت  iran
سلام دوست من من تجربه شخصی در این مورد ندارم ولی اطلاعات دارم اگر بتونی مدل i9505 رو پیدا کنی بهتره چون پردازنده 4هسته ای 1.9 گیگاهرتزی شرکت کوالکام رو داره و در عملکرد هم بهتره و داغ هم کم تر میکنه و نکته ایی که مورد i9500 هست اینه که بعد از مدتی موقع سوییچ کردن بین دو پردازنده گوشی دچار مشکل میشه و یه مکث رو به دنبال داره. در ضمن چرا از اول با اطمینان نگیری که بری دنبال اپدیت تا شاید برطرف بشه شاید نشه!!
  • 0

مهدی kh

مهدی kh

مدیر بازارچه

• مدیر داخلی
  • 1797 ارسال
  • نـویـسنـده
  • گوشی  نوکیا
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • دوربین  سامسونگ
  • محل سکونت  همین نزدیکا
اون مدلی که جی پی یوش ادرنو 320 هست بهتره
  • 0

saeed.k

saeed.k
  • متخصص آی‌تی
  • 629 ارسال
  • گوشی  اپل
  • تبلت  ال جی
  • لپ‌تاپ  ایسوس
سلام از نظر اپدیت شما مشکلی ندارید اندروید به طور پیشفرض از زبان فارسی پشتیبانی میکنه... مدل 9505 رو بهتون پیشنهاد میدم مدل 9500 مشکلات بسیار زیادی رو براتون ایجاد میکنه1.داغ کردن2.لگ بعد از مدتی استفاده3.ضعیف شدن باتری4.ورم کردن باتری و خراب شدن اون و از دست دادن انتن اصلی NFC گوشیتون... مدل 9500 همون 4 هسته رو داراست و تفاوتی حس نخواهید کرد... دلیل علمی مشکل در حالت موازی اتصال هستش که برای جا به جایی از هسته کم مصرف تر به هسته قوی تر حدود 1.38 اختلاف ولتاژ از باتری میکشه که به مرور زمان مشکلاتش پدیدار میشه واستون!

ویرایش شده توسط saeed.k.

• 0

باز خاطرات تو همین حوالیه

حالم همینه و یه چند سالیه

جای تو خالیه

اسمت نوشته رو بخار شیشه ، دلی که بی تو باشه دل نمیشه

همچنین به i9505, i9500, samsung, s4, galaxy s4 نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است