پرش به

تنظیمات قالب
رنگ بک گراند: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
رنگ بدنه: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
طرح: سفید مواج مربع نوت شارپ چوب سنگی چرم عسل عمودی مثلث
خوش آمدید به انجمن آی‌تی‌رسان
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
چرخان
تصویر

خرید گوشی در دبی..درست یا غلط؟

دبی خرید گوشی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
31 پاسخ برای این موضوع

سعید70

سعید70
  • آی‌تی‌رسانی
  • 1382 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تبریز دا

سعید70,
چرا این حرف رو میزنی?میشه برتری اسنپدراگون رو به اگزینوس بگی?

دوست من برای پی بردن به این واقعیت دوتامدل گوشی یک ماه زیر دست باشه تا بفهمی

Sent from my LG-E988
  • 1

............I Will Continue

saeed1994

saeed1994
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 111 ارسال
  • گوشی  سامسونگ
  • تبلت  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  سونی
  • محل سکونت  تهران

چرا ۸ هسته اگزیناس توجیه داره ؟

چون نسبت به اس او سی های باستانی کوالکام قویتره...سریعتره...رنج دمای کاریش بیشتره...پایداری حرارتیش بهتره .... مودمش مجزاست .....معماری جدیدتری داره...امکانات جنبی بیشتری داره ... حافظه های کش بالاتری داره....مصرفش کمتره...سازنده اش معتبر تر و باسابقه تره ... تخصصش در زمینه اس او سی از یک مودم ساز تازه کار خیلی بیشتره.... در آینده بیشتر و بهتر میتونه در کنار سخت افزارهای آتی توی گردونه رقابت باقی بمونه و ساپورت بشه. ( پردازنده های کریت طراحی پایه اشون s4 و معماریشون اصالتا a9 هست که خیلی وقته از رده خارج محسوب میشن...کوالکام چند ساله با اصلاحات موردی و اکثرا با افزایش کلاک سعی کرده توی بازار نگهشون داره ... هزینه افزایش کلاک اینه که در مقایسه با معماری های جدید برای کار برابر مصرف توان و خودبخود گرمای تولیدی این چیپها بیشتر و پایداری حرارتیشون کمتره )

• 3

سعید70

سعید70
  • آی‌تی‌رسانی
  • 1382 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تبریز دا
saeed1994,
دوست من نمیدونم این جک ها و کلک های تبلیغاتی رو کی به شما یاد داده
اما اگه بشما دوتا گوشی اس5 یکی اسنپدراگون و یکی اکسینوس بذارن کدوم رو برمیداری؟
اگه بخاطر تعصبه اینطور دارین از اکسینوس دفاع میکنین بهتره بدونین که خودم فن بوی سامسونگ هستم
  • 2

RMaaneMan

RMaaneMan
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 530 ارسال
  • مدیر بازنشسته
سلام بچه ها! من یه دوستی دارم میخواد گوشی بخره...گوشی نوت3 یا اس5... اما مونده از کجا بخره؟ اگر میشه تجربیات یا راهنمایی های خودتون رو بگید! ممنون از کجابخره؟ تهران....اصفهان....یا دبی؟

اگه محل زندگیش دبی هست یا دوست و آشنای مقیم دبی داره مطمئناً از دبی بگیره بهتره..یه درصد هم شک نکن!

مخصوصاً به خاطر گارانتی معتبر و لوازم جانبی کامل و اورجینال داخل پک.. البته همه ی اینا فقط در صورتی توصیه میشه که بخوای گوشی مارک بخری..

چون اگه بخوای گوشی چینی و مونتاژ اماراتی(که اونجا خیلی زیاده!) بگیری شامل گارانتی چندساله نمیشن و فقط ضمانت تعویض محدود و اونم دو هفته ای دارن..

من خودم دو بار تجربه ی خرید گوشی از دبی رو داشتم..یه تجربه خوب که گوشی قبلیم xperia v رو گرفتم و همه جوره راضی بودم و یه تجربه ی بد که واسه یکی از آشناهام یه گوشی مونتاژ ساخت امارات(البته با سخت افزار خوب) آوردم و بعد از چند ماه اسپیکر صداش مشکل پیدا کرد(که حالا نمیدونم واقعاً مشکل سخت افزاری داشت یا بعداً ضربه ای چیزی خورده..) ولی در کل تجربه ی خوبی نبود..

• 0

saeed1994

saeed1994
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 111 ارسال
  • گوشی  سامسونگ
  • تبلت  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  سونی
  • محل سکونت  تهران

نخیر من خودم وقتی می خواستم نوت 10.1 2014 بگیرم کاملا مطالعه کردم پردازنده و همه چی مشابه نوت 3 اول خودم هم فکر میکردم اسنپدراگون بهتره و اونو می خواستم بگیرم ولی بعدا یک نفر با دلیل بهم ثابت کرد اگزینوس بهتره.مثلا همین قضیه تقلب که به سامسونگ که به سامسونگ میزنن همش تقصیر کوالکام بود همین پایداری گرمایی که شما میگین اسنپدراگون به علت استفاده از معماری قدیمی بیشتر از 20، 30 ثانیه نمی تونه روی حداکثر کلاک باشه و سریعا کلاک رو میاره پایین حدود 1.3 به خاطر همین تو تست های بعدی که به خاطر تقلب تست ها طولانی شد اسنپدراگون امتیازش به شدت پایین اومد اما اگزینوس بالاتر هم رفت.یا همین نوت 3 بعد از کیت کت سامی گفت دیگه تقلب نمیکنه و امتیاز انتوتو اسنپدراگون به حدود 26000 تا 28000 رسید اما اگزینوس بیشتر شد وبالای 35000.در کل هر گوشی که از اسنپدراگون 800 استفاده میکنه و تقلب نکنه نباید بالای 28000 باشه ولی?!

• 2

ReStart

ReStart
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2373 ارسال
  • گوشی  سونی
  • تبلت  سامسونگ
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • دوربین  پاناسونیک
  • محل سکونت  مکزیکوسیتی

اگه محل زندگیش دبی هست یا دوست و آشنای مقیم دبی داره مطمئناً از دبی بگیره بهتره..یه درصد هم شک نکن!
مخصوصاً به خاطر گارانتی معتبر و لوازم جانبی کامل و اورجینال داخل پک.. البته همه ی اینا فقط در صورتی توصیه میشه که بخوای گوشی مارک بخری..
چون اگه بخوای گوشی چینی و مونتاژ اماراتی(که اونجا خیلی زیاده!) بگیری شامل گارانتی چندساله نمیشن و فقط ضمانت تعویض محدود و اونم دو هفته ای دارن..
من خودم دو بار تجربه ی خرید گوشی از دبی رو داشتم..یه تجربه خوب که گوشی قبلیم xperia v رو گرفتم و همه جوره راضی بودم و یه تجربه ی بد که واسه یکی از آشناهام یه گوشی مونتاژ ساخت امارات(البته با سخت افزار خوب) آوردم و بعد از چند ماه اسپیکر صداش مشکل پیدا کرد(که حالا نمیدونم واقعاً مشکل سخت افزاری داشت یا بعداً ضربه ای چیزی خورده..) ولی در کل تجربه ی خوبی نبود..

نه بابا مقیم چیه!
همین جوری میرن...خودش هم نمیره....
حالا به نظرت چیکار کنیم؟
دوبی بگیرن؟
  • 0

کاربر برتر ماه شدن داخل آیتی رسان خیلی خوبه...اصلا عالیه! :rambo:

اما تلاشنو بکن کاربر برتر خدا داخل کره زمین بشی.....این مهم تره. :bye:

RMaaneMan

RMaaneMan
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 530 ارسال
  • مدیر بازنشسته

گفتم که آره، دبی بهتره..

ولی بازم احتیاط واجب و ایده آلش اینه که خودش یا هرکسی که میره اونجا بتونه حداقل یکی دو هفته بمونه و اگه مثلا 1درصد گوشی مشکل داشت با گارانتی تعویض عوضش کنه و تمام..

• 1

سعید70

سعید70
  • آی‌تی‌رسانی
  • 1382 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  تبریز دا

saeed1994,

دوست من اون تعادل گرمایی که میگین مربوط میشه به کرنل و تو هر دو مدل هم هست 

در اس5 اکسینوس هم وقتی گرمای گوشی یکم بالاتر میره کلاک اون 4 هسته ی پر قدرت سریع میاد پایین

• 0

شهريار ربيعي

شهريار ربيعي
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 322 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • تبلت  اپل
  • لپ‌تاپ  سونی
  • دوربین  کانن
دوست عزيز من دو سال پيش از فرودگاه دبي موتورولا ريزر مكس را به قيمت ٦٢٩ دلار خريدم.خريد از فرودگاه و duty free shop مزيت بزرگي كه داره اينه شما از أصل بودن و اورجينال بودن كالا مطمئن هستي چون هيچ وقت أجناس تقبلي در فرودگاهها فروخته نميشود اما از طرفي گوشي شما فقط در إمارات گارانتي دارد.
از نظر قيمتي تفاوت زيادي با ايران ندارد.به نظر من گوشي هايي ارزش خريد دارد كه در ايران گارانتي نداشته بأشد و صرفا اورجينال بودن آن براي شما مهم باشد مثل آيفون،بلك بري يا موتورولا.
  • 3

RMaaneMan

RMaaneMan
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 530 ارسال
  • مدیر بازنشسته

هيچ وقت أجناس تقبلي در فرودگاهها فروخته نميشود

البته اینطور نیست که فقط توی فرودگاه جنس اورجینال بفروشن و فقط اونجاس که اجناس تقلبی نیست..

اکثر مرکز خریدهای دبی هم جنساشون با گارانتی و پک اورجینال و کامل هست.. مخصوصاً جاهایی مثل  absholding و kubatty یا ANZsolutions

• 3

شهريار ربيعي

شهريار ربيعي
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 322 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • تبلت  اپل
  • لپ‌تاپ  سونی
  • دوربین  کانن

البته اینطور نیست که فقط توی فرودگاه جنس اورجینال بفروشن و فقط اونجاس که اجناس تقلبی نیست..
اکثر مرکز خریدهای دبی هم جنساشون با گارانتی و پک اورجینال و کامل هست.. مخصوصاً جاهایی مثل  absholding و kubatty یا ANZsolutions

فرمايش شما متين دوست عزيز.من كلا در مورد duty free shop در فرودگاه هاي مختلف صحبت كردم و اورجينال بودن اجناس مختلف مثل عينك عطر يا موبايل منظورم بود.مراكزي كه شما فرموديد هم معتبر هستند.
  • 1

Nariman-ss

Nariman-ss
  • تازه کار آی‌تی
  • 19 ارسال
  • گوشی  سونی
  • تبلت  اپل
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  تهروووووون

اگه شخصی که قراره از دبی بخره آدم گوشی شناسیه و به راحتی سرشو کلاه نمیذارن به نظر من خوبه چرا بد باشه ولی متاسفانه اگه این کاره نباشه رفرش رو جای گوشی اصلی بهشون میدن و رفرش هم که هرلحظه امکان داره از دور خارج بشه

• 1

همچنین به دبی, خرید گوشی نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است