پرش به

تنظیمات قالب
رنگ بک گراند: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
رنگ بدنه: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
طرح: سفید مواج مربع نوت شارپ چوب سنگی چرم عسل عمودی مثلث
خوش آمدید به انجمن آی‌تی‌رسان
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
چرخان
تصویر

چند سوال درمورد هندزفری ها(بلوتوث و بیتس)

سوال هندزفری بلوتوث بیتس اصلی الجی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

Yilmaz

Yilmaz
  • عاشق آی‌تی
  • 1299 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  یر اوزو!
سلام خدمت دوستان
راستش هندزفری فابریک خود گوشیم (جی 2) خیلی بد فرمه و از کیفیت خیلی خوبی برخوردار نیست. واسه همین میخوام یه هندزفری بخرم و چند تا سوال داشتم:
1.این هندزفری بلوتوثی که هدیه نوروزی گوشیم بود دقیقا چنده؟و عایا ضرر داره؟ آخه من از یکی شنیدم این هندزفری بلوتوثا بشدت ضرر دارن خصوصا اینکه به حساس ترین جای بدن یعنی سر نزدیکن ،منم ازون وقت به بعد دیگه اصن ازش استفاده نمیکنم.واسه همین یحتمل بفروشمش موقع فروش گوشیم نمیگن پس هندزفری بلوتوثش کو و به این بهونه گوشیو کم وردارن؟رو جعبه گوشی هم نوشته هندزفری بلو داره
2.این هندزفری بیتسای اصلیو کسی میدونه کجا میفروشن؟ اصن اصلیش ایران هست یا های کپی درجه یکو قالب میکنن؟چند تا سایت بودن ولی قیمتاشون نجومی بودن(البته واسه جیب ما)
قبلا تو فروم موبایلستان یه نفر به قیمتای خیلی خوبی میفروخت و خریداران هم راضی بودن
تا 150 تومن هم نمیخوام بیشتر خرج کنم ،البته اگه بیتس پیدا نشد اگه بیتس باشه تا 200 ام میخرجم
بنابراین اگه تا این قیمت از شرکتای دیگه مثل سونی هم چیزای خوبی بودن پیشنهاد بدید .
با تشکر
  • 1

STOP RACISM & CHAUVINISM

!Because We are all human

.Let's respect others and their views & Trouble no one about his religion

بیوگرافی امپراطور ابراهیم تاتلیسَس از شبکه CNN Türk همراه با دوبله فارسی خیلی جالبه حتما ببینید:

http://www.aparat.com/v/JCcuE

علیرضا سعیدیان

علیرضا سعیدیان
  • دوست‌دار آی‌تی
  • 307 ارسال
  • گوشی  اپل
  • لپ‌تاپ  ایسوس
  • محل سکونت  مشهد

سلام خدمت دوستان
راستش هندزفری فابریک خود گوشیم (جی 2) خیلی بد فرمه و از کیفیت خیلی خوبی برخوردار نیست. واسه همین میخوام یه هندزفری بخرم و چند تا سوال داشتم:
1.این هندزفری بلوتوثی که هدیه نوروزی گوشیم بود دقیقا چنده؟و عایا ضرر داره؟ آخه من از یکی شنیدم این هندزفری بلوتوثا بشدت ضرر دارن خصوصا اینکه به حساس ترین جای بدن یعنی سر نزدیکن ،منم ازون وقت به بعد دیگه اصن ازش استفاده نمیکنم.واسه همین یحتمل بفروشمش موقع فروش گوشیم نمیگن پس هندزفری بلوتوثش کو و به این بهونه گوشیو کم وردارن؟رو جعبه گوشی هم نوشته هندزفری بلو داره
2.این هندزفری بیتسای اصلیو کسی میدونه کجا میفروشن؟ اصن اصلیش ایران هست یا های کپی درجه یکو قالب میکنن؟چند تا سایت بودن ولی قیمتاشون نجومی بودن(البته واسه جیب ما)
قبلا تو فروم موبایلستان یه نفر به قیمتای خیلی خوبی میفروخت و خریداران هم راضی بودن
تا 150 تومن هم نمیخوام بیشتر خرج کنم ،البته اگه بیتس پیدا نشد اگه بیتس باشه تا 200 ام میخرجم
بنابراین اگه تا این قیمت از شرکتای دیگه مثل سونی هم چیزای خوبی بودن پیشنهاد بدید .
با تشکر

سلام دوست عزیز

درباره هندزفری های اصل بیتس که اصلا روی 200 ت حساب نکن چون اصلشون کمتر از 300 یا 400 تومن نیست.

درباره ضرر هندزفری های بلوتوس هم من تا بحال چیزی نشنیدم ، و خودم الان یه هندزفری بلوتوس پلنترونیکس دارم که خیلی هم  ازش راضیم و قیمتش هم 300 تومن هست.

هندفری های سونی و الجی هم هستن که من تعریف دومی رو بیشتر شنیدم.

هندزفری ال  جی هست. قیمتش هم 144000 ت

ویرایش شده توسط ALI 3SOT.
لینک به سایت های فارسی ممنوع!!!

• 1

aliseven

aliseven

مدیر داخلی انجمن فناوری

• مدیر داخلی
  • 697 ارسال
  • گوشی  سونی
  • تبلت  ایسوس
  • محل سکونت  Iran
سلام Yilmaz جان خوبی ?
در مورد هندزفری g2 اطلاعات زیادی ندارم اما در مورد هندزفری بلوتوث یه چیزایی میدونم بعضی افرادی که گوشتون اشعه s a r بالایی داره بعضا از این هندزفری های بلوتوث استفاده می کنن این هندزفری ها هم از فناوری بلوتوث برای برقراری ارتباط با گوشی استفاده می کنن منم تا حالا جایی نشنیدم بلوتوث مضر باشه !
در مورد بیست هم باید بگم که دیجیکالا چند مدل از هدفون هاش رو داره اونم قیمتاش
دور ورو 1 تومنه ! در مورد هندزفری هاش هم اگه گیر بیاری دورو ور 400 الی700 تومنه
اما تا 150 سونی و فیلیپس چیزایی خوبی دارن

ویرایش شده توسط aliseven.

• 1

Yilmaz

Yilmaz
  • عاشق آی‌تی
  • 1299 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  یر اوزو!
خیلی ممنون از لطفتون دوستان عزیز
یعنی واقعا بیتس پیدا نمیشه ؟اون آقاهه پارسال هشتاد میداد،چند روز پیش هم فکر کنم 160 تومن دیدم. اونا های کپی بودن؟ارزش خرید دارن یا نه؟ حالا همین اصلیاشو ارزونترین مدلش چنده؟300 هم باشه شاید خریدم!چشم بدجور گرفتتشون
سونی هم چه مدلی پیشنهاد میدید؟رفیقم یه سونی فابریک خریده بود خیلی خوب بود
  • 1

STOP RACISM & CHAUVINISM

بیوگرافی امپراطور ابراهیم تاتلیسَس از شبکه CNN Türk همراه با دوبله فارسی خیلی جالبه حتما ببینید:

aliseven

aliseven

مدیر داخلی انجمن فناوری

• مدیر داخلی
  • 697 ارسال
  • گوشی  سونی
  • تبلت  ایسوس
  • محل سکونت  Iran
اما تا اون 160تومن فک نکنم اصل باشه طرح اصل یا چیزدیگری باید باشه اخه تا این قیمت گیر نمیاد هدفون یا هندزفری بیتس طرح اصلی از 6 هزار تومن ! تا 200 الی 300 تومن موجوده
اما یه چیزی تا 300 تومن هندزفری HTC Sensation XE اصلش رو گیر بیاری خوبه هندزفریش از نوع بیتسه هندزفری سونی هم که تو دیجیکالا فراوونه
  • 1

Yilmaz

Yilmaz
  • عاشق آی‌تی
  • 1299 ارسال
  • گوشی  ال‌جی
  • محل سکونت  یر اوزو!
رفتم ته توشو درآوردم!160 تومنیه فیک بود!ضمنا اصن اصل این هدفون تو ایران موجود نیست و های کپیو قالب میکنن.فقط یکی دوتا سایتن که اصلی دارن و اونم یه تومن اینا بودن.تو بازارم کلن نیست مگه اینکه واسه همون سنسیشن باشه ،باید برام ببینم میتونم گیر بیارم یا نه. فرق اصلیو فیک شم خوندم که انشالله سرم کلاه نره!
  • 0

STOP RACISM & CHAUVINISM

همچنین به سوال, هندزفری, بلوتوث, بیتس, اصلی, الجی نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است