پرش به

تنظیمات قالب
رنگ بک گراند: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
رنگ بدنه: آبی سرمه ای بنفش صورتی قرمز نارنجی زرد سبز زمرد شکلاتی مرمری
طرح: سفید مواج مربع نوت شارپ چوب سنگی چرم عسل عمودی مثلث
خوش آمدید به انجمن آی‌تی‌رسان
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
چرخان
تصویر

هارد دوربین فرمت شده و دیگه فیلم نمیگیره!

format خطای دوربین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

حسین

حسین
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2699 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  زنجان

سلام!

دوربین هندی کم (سونی مدل SR10E) مون رو داده بودیم ب یکی از دوستان ک زد هاردشو کلا فرمت کرد! بعد دیگه فیلم و عکس نمیگیره و خطا میده!

چیکار کنیم؟!

از برنامه های

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

و

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

و

سایت هم استفاده کردم! ولی همشون نسخه رایگانن و باید نسخه کامل و ارجینالشون خریداری شه!

پیشاپیش ممنون! :heart: @};-

• 0

حسین

حسین
  • آی‌تی‌رسانی
  • 2699 ارسال
  • مدیر بازنشسته
  • دوربین  سونی
  • محل سکونت  زنجان
بعله!
بردم تعمیر کار! درسش کردن!
ممنون!!!!!!
مدیران محترم لطفا تاپیکو قفل کنید! مرسی
  • 0

FatimaMehraban

FatimaMehraban
  • تازه کار آی‌تی
  • 2 ارسال
من هارد دوربینم را فرمت کردم با کامپیوتر . از اون به بعد خطا می دهد
  • 0

FatimaMehraban

FatimaMehraban
  • تازه کار آی‌تی
  • 2 ارسال
این خطا در دوربین سونیhdd format error
  • 0

hasin

hasin
  • تازه کار آی‌تی
  • 1 ارسال
  • محل سکونت  قم
سلام دوربینم Sony xr 500 رو با کامپیوتر فرمت کردم دیگه فیلم نمیگیره ... میگه ایراد در فرمت HDD ... چطور میتونم درستش کنم
  • 0

sabt 3

sabt 3
  • تازه کار آی‌تی
  • 1 ارسال

سلام!

دوربین هندی کم (سونی مدل SR10E) مون رو داده بودیم ب یکی از دوستان ک زد هاردشو کلا فرمت کرد! بعد دیگه فیلم و عکس نمیگیره و خطا میده!

چیکار کنیم؟!

از برنامه های

و

و

سایت هم استفاده کردم! ولی همشون نسخه رایگانن و باید نسخه کامل و ارجینالشون خریداری شه!

پیشاپیش ممنون! :heart: @};-

پس از اخذ کد اقتصادی باید به دنبال دریافت گواهی

باشید. این گواهی به شما کمک می کند تا بتوانید از مشتریان خود علاوه بر هزینه ی کالا و یا خدماتی که به آن ها ارائه می دهید ؛ مالیات بر ارزش افزوده نیز دریافت کنید.

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است